Liebherr-bt -Регульовані по висоті ніжки

Регульовані по висоті ніжки

Вертикальне положення холодильників Liebherr можна вирівняти за допомогою регульованих по висоті ніжок. Це дозволяє забезпечити правильну роботу пристрою і досконалість зовнішнього вигляду.

Liebherr-bt -Секція BioFresh з HydroBreeze

Секція BioFresh з HydroBreeze

Хочете охолоджувати фрукти і овочі, як професіонали? HydroBreeze захопить вас: холодний туман, в поєднанні з температурою в контейнері близько 0 ° C, додає продуктам додатковий імпульс для більш тривалої зберігання. І це створює оптичний вау-ефект. HydroBreeze активується кожні 90 хвилин на 4 секунди і на 8 секунд при відкритті дверей.

Більше інформації >>>

Liebherr-bt -Функція для зберігання овочів і фруктів Fruit & Vegetable-Safe

Функція для зберігання овочів і фруктів Fruit & Vegetable-Safe

Хрусткий салат або полуниця: найніжніші продукти заслуговують на особливу місця, щоб довше залишатися свіжими: контейнери BioFresh. У контейнері для овочів і фруктів «Fruit & Vegetable-Safe» температура близька до 0 ° C. У поєднанні з постійно переважної в ньому вологістю, завдяки щільному закриттю, неупаковані фрукти і овочі відчувають себе тут особливо добре. Вам не потрібно нічого налаштовувати.

Liebherr-bt -LightTower

LightTower

Радійте оптимально освітленому внутрішньому простору: LightTower представляють продукти в найкращому світлі, і вони розташовані так, щоб вся площа вашого наповненого холодильника завжди була освітлена якнайкраще. Оскільки LightTower вбудовані урівень в бічні стінки, залишається більше місця для продуктів.

Liebherr-bt -Освітлення внутрішнього простору

Освітлення внутрішнього простору

Світло розставляє особливі дизайнерські акценти - навіть в вашому холодильнику: завдяки нашому висвітлення внутрішнього простору. Розташоване по периметру освітлення розставляє неповторні акценти у внутрішньому просторі. А разом із задньою стінкою в дизайні SmartSteel і глянсовим чорним вентилятором створюється ефектна атмосфера.

Liebherr-bt -Сенсорний і свайповий екран

Сенсорний і свайповий екран

Ваш Liebherr буде слухатися вас за помахом пальців: завдяки сенсорному і свайповому екрану ви зможете управляти своїм холодильником інтуїтивно зрозуміло і дуже легко. Просто виберіть такі функції, як «SuperCool», на кольоровому екрані дотиком і проведіть пальцем по екрану. Так само легко можна регулювати температуру. А що, якщо ви не використовуєте дисплей активно? Тоді він показує вам фактичну температуру.

Liebherr-bt -Місце для деко

Місце для деко

Хочете, щоб домашній фруктовий пиріг залишався свіжим? Або приготована піца, яку потрібно буде поставити в духовку пізніше? Просто вставте деко в ваш Liebherr - в ньому достатньо місця для зберігання деко. Особливо практично: деко можна засовувати і висувати при відкритій на 90 ° двері.

Liebherr-bt -SmartSteel у внутрішньому просторі

SmartSteel у внутрішньому просторі

SmartSteel на внутрішніх дверей і задній стінці додає вашому Liebherr елегантний вигляд. SmartSteel полюблять і ваші продукти: тому що нержавіюча сталь безпечна для харчових продуктів і гігієнічна. До того ж, SmartSteel зменшує видимість відбитків пальців, що вдає ще красивіше.

Liebherr-bt -SoftSystem

SoftSystem

Від сніданку до опівнічного перекусу - є безліч причин відкривати і знову закривати холодильник. А з вашим Liebherr це дійсно весело: завдяки SoftSystem двері холодильника закривається м'яко і безпечно, а також приємно легко і тихо. При цьому зберігаються у внутрішній двері пляшки надійно стоять - нічого не гримить і не хитається.

Liebherr-bt -Телескопічні направляючі SoftTelescopic

Телескопічні направляючі SoftTelescopic

Випробуйте задоволення від відкриття контейнера BioFresh: не тільки через свіжих продуктів, а й тому, що відкриваються вони дуже легко, а закриваються самостійно і м'яко. За це відповідають телескопічні направляючі, по яких контейнери плавно виїжджають вам назустріч. А так як вони висуваються повністю, у вас буде найкращий огляд вмісту.

Liebherr-bt -Ультра тихий / UltraSilent

Ультра тихий / UltraSilent

Про це холодильнику Liebherr ви точно ще ніколи не чули - просто тому, що він такий тихий, як жоден інший холодильник: Завдяки особливій конструкції з низьким рівнем шуму він майже «нечувано» тихий. Завдяки високому рівню безшумності він встановлює нові стандарти навіть у порівнянні з самими тихими холодильниками.

Liebherr-bt -Універсальна полиця для пляшок

Універсальна полиця для пляшок

Універсальна полиця для пляшок, розташована в пристроях класу Premium над висувними контейнерами BioFresh, - це новинка, яку можна використовувати двома способами: або для зберігання пляшок, або як звичайну полку, якщо під нею встановлена вбудована скляна панель.

Liebherr-bt -Маслянка

Маслянка

Витончену маслянку, що не б'ється завдяки зручній конструкції легко відкрити однією рукою. Її можна мити в посудомийній машині, і вона прекрасно встає на будь-які полиці Liebherr.

Liebherr-bt -Складна скляна полиця

Складна скляна полиця

Одна половина складеної скляної полиці може зрушуватися під іншу. Це дозволяє при необхідності організувати внутрішній простір так, щоб можна було розмістити високі предмети. Усі скляні полиці зроблені із загартованого скла. При необхідності їх можна встановити на різній висоті.

Liebherr-bt -Гладка поверхня контейнерів

Гладка поверхня контейнерів

Особливою рисою внутрішнього оснащення є елегантні парні опорні колони, розміщені в передній і задній частині холодильника. Подібна компоновка забезпечує більшу гнучкість при перестановці скляних полиць. Додаткова перевага забезпечує виключно гладка поверхня контейнерів для підтримки ідеальної гігієни.

Liebherr-bt -Вбудовувані прилади

Вбудовувані прилади

Холодильні камери можна без зусиль розмістити за фасадом кухонного гарнітура, завдяки чому вони будуть прекрасно гармоніювати з Вашим кухонним гарнітуром. При цьому необхідно дотримуватися технологію монтажу вбудованої техніки. Монтаж фіксованих дверцят: меблева дверцята і дверцята приладу кріпляться один до одного, при цьому меблева дверцята кріпитися безпосередньо на дверцята холодильника. Монтаж ковзаючими дверцятами: Меблеві дверцята закріплені безпосередньо на високій шафі і з'єднується з дверцятами холодильника за допомогою ковзної шини. При відкриванні та закриванні меблеві дверцята ковзає уздовж шини.

Liebherr-bt -Світлодіодне освітлення

Світлодіодне освітлення

Світлодіоди з тривалим терміном експлуатації не вимагають обслуговування, компактні і економічні. Вони забезпечують оптимальне освітлення холодильної камери, а завдяки їх малому Тепловипромінювання продукти довше зберігають свіжість.

Liebherr-bt -Основні електронні органи керування

Основні електронні органи керування

Електронна система керування оснащена цифровим дисплеєм температури, на якій виводиться також інформація про налаштування. При будь-яких порушеннях в роботі - наприклад, якщо двері залишилася відкритою, - подається звуковий і світловий сигнал, а функція захисту від дітей запобігає будь-яке випадкову зміну налаштувань.

Liebherr-bt -Вирівнюючі планки

Вирівнюючі планки

Пристрої висотою 140 см і вище оснащені двома вирівнюючими планками з лівого і правого боку підстави. Ці планки дозволяють вирівняти пристрій таким чином, щоб двері добре закривалася, і тим самим забезпечують оптимальну роботу пристрою.

Liebherr-bt -Дотягувач дверей з системою SoftSystem

Дотягувач дверей з системою SoftSystem

Система амортизації закриття SoftSystem дуже зручна і демонструє свою ефективність в повсякденному застосуванні. Вбудована система SoftSystem уповільнює рух двері і навіть при повному завантаженні внутрішніх полиць двері м'яко закриває її.В вбудовуваної техніці двері автоматично закриваються при досягненні кута відкривання біля 30 °.

Liebherr-bt -Система SoftTelescopic

Система SoftTelescopic

Висувні контейнери секції BioFresh і висувні каретки на телескопічних направляючих з системою SoftTelescopic і вбудованим дотягувачем забезпечують плавне і м'яке закриття контейнерів. Контейнери можна повністю висувати і витягати з холодильника при відкритті дверей на 90 °.

Liebherr-bt -VarioSafe

VarioSafe

Контейнер VarioSafe допомагає підтримувати порядок і забезпечує хороший огляд. Він дуже зручний для дрібних предметів: пакетів, тюбиків і склянок. Висувний контейнер можна розташувати на різних рівнях світлодіодним колони.

Liebherr-bt -Сенсорне керування

Сенсорне керування

Інноваційна сенсорна панель управління з ЖК-дисплеєм дозволяє встановлювати і підтримувати обрану температуру у відділеннях для вина. Цифровий дисплей показує температуру з точністю до градуса, а за допомогою сенсорного управління зручно вибирати і налаштовувати всі необхідні функції. Звуковий сигнал попереджає про будь-які порушення в роботі - наприклад, якщо двері залишилася відкритою, - а функція захисту від дітей запобігає будь-яке випадкове зміна налаштувань.

Liebherr-bt -Відділення на дверях

Відділення на дверях

Вам потрібно надійне місце для зберігання напоїв або продуктів? А ще хочете легко до них дістатися? Наші регульовані по висоті відділення в двері забезпечують вам і те, і інше - завдяки полицям з безпечного скла і рейлингам з нержавіючої сталі. А пересувний і знімний тримач для пляшок забезпечує надійну установку пляшок.

Liebherr-bt -VarioSafe

VarioSafe

Стаканчики з йогуртом, скляні баночки з джемом або тюбики - вам потрібно легко доступне для огляду місце для таких невеликих продуктів? У вашому Liebherr він є: VarioSafe. Воно не тільки створює порядок, але і легко змінюються. Просто помістіть двоступеневий, регульований по висоті VarioSafe в холодильнику там, де він вам найбільше підходить.

Liebherr-bt -Маслянка

Маслянка

Навіть до маслянки можна пред'явити високі вимоги: вона повинна бути класично красивою і ідеально вписуватися у внутрішні двері холодильника. Через прозору кришку завжди видно, скільки масла ще залишилося. Крім того, придатні для миття в посудомийній машині кришка і нижня частина настільки надійно зчіплюються один з одним, що маслянку можна носити за кришку однією рукою.

Liebherr-bt -Акумулятори холоду

Акумулятори холоду

Акумулятори холоду корисні подвійно - як у внутрішньому просторі, так і поза ним. У разі відключення електрики вони забезпечують заморожені продукти холодом усередині морозильної камери ще деякий час. А в поїздках за місто, на природу, вони супроводжують вас як охолоджувачі для їжі і напоїв. До речі: в моделях SmartFrost вони розташовуються в стелі морозильного відділення для економії місця.

Liebherr-bt -Лоток для приготування кубиків льоду з кришкою

Лоток для приготування кубиків льоду з кришкою

Ви теж якось проливали воду, намагаючись донести заповнений водою лоток для кубиків льоду до холодильника? Завдяки лотку для кубиків льоду з кришкою такого з вами в майбутньому точно більше не трапиться: просто залийте воду в отвір - мірна лінія покаже вам оптимальну кількість води. Так ви зможете легко підготувати до 32 кубиків льоду.

Liebherr-bt -Лоток для приготування кубиків льоду

Лоток для приготування кубиків льоду

Апетитно клацають в склянці кубики льоду завжди приносять задоволення. Саме тому лоток для льоду в морозильній камері - невід'ємна класика. За допомогою лотка для кубиків льоду в вашому Liebherr ви зможете приготувати 21 кубик льоду про запас. Розмір кубиків ви визначаєте самі, додаючи відповідну кількість води.

Liebherr-bt -Фільтр для води InfinitySpring

Фільтр для води InfinitySpring

Свіжість і чистота: завдяки фільтру для води InfinitySpring ви зможете насолоджуватися здорової питною водою з домашнього водопроводу. Фільтр з активованим вугіллям очищає і забезпечує чисту воду для алкогольних і прохолодних напоїв. Крім того: індикація на дисплеї в вашому Liebherr нагадає вам про необхідність заміни фільтра.

Liebherr-bt -Світлодіодне освітлення IceMaker

Світлодіодне освітлення IceMaker

озвольте собі відчуття щастя кожен день: просто погляньте на свої свіжі кубики льоду. Освітлення IceMaker привертає увагу до кубиках льоду. Світлодіодне освітлення вмикається автоматично при відкриванні дверей. Вид підсвічених кубиків льоду приносить задоволення і викликає апетит до крижаного напою.

Liebherr-bt -IceMaker з резервуаром для води

IceMaker з резервуаром для води

Вечірка або спонтанний коктейль: з вбудованим IceMaker у вас в запасі завжди буде достатньо кубиків льоду. В IceMaker з резервуаром для води ви просто заливаєте воду в знімний резервуар для води. Завдяки функції MaxIce ви можете виробляти до 1,5 кг кубиків льоду в день. Сепаратор для кубиків льоду дозволяє довільно розділити шухляда: наприклад, кубики льоду зліва, морозиво справа.

Liebherr-bt -Контейнер для льоду

Контейнер для льоду

Великий контейнер для льоду оснащений кришкою зі зручним отвором для заливки води. Кришка щільно закривається, і контейнер можна переміщати і зберігати, не боячись розплескати воду.

Liebherr-bt -Монтаж причіпний двері

Монтаж причіпний двері

Меблева дверцята кріпиться безпосередньо до корпусу шафи і з'єднується з дверцятами холодильника за допомогою напрямних. При відкриванні та закриванні меблева дверцята ковзає уздовж шини.

Liebherr-bt -Нульова зона

Нульова зона

Зберігайте продукти, такі як картопля або напої, просто в нульовій зоні вашого Liebherr. У неї є знімна корзина, лоток для зберігання і висувний ящик. Нульова зона плавно висувається по телескопічним направляючим і закривається доводчиком з системою амортизації закриття. Температуру можна регулювати від 6 до 14 ° C - в залежності від того, які продукти ви зберігаєте.

Liebherr-bt -Вбудована техніка з декоративними панелями

Вбудована техніка з декоративними панелями

Для того, щоб вбудована техніка органічно вписалася в інтер'єр кухні, в дизайні холодильників і морозильників використовуються декоративні панелі, товщина яких не перевищує 4 мм.

Liebherr-bt -Роздільне регулювання температури

Роздільне регулювання температури

У кожного продукту - замороженого або охолодженого - своя оптимальна температура. Ось чому в вашому холодильнику з морозильною камерою контури охолодження розділені: так ви можете регулювати температуру в холодильній і морозильній відділеннях незалежно один від одного. У будь-якій ситуації вибирайте саме ту температуру, яка найкраще підходить для ваших продуктів. Досить просто і надійно.

Liebherr-bt -Система PowerCooling

Система PowerCooling

Хочете бути впевнені, що холод майже рівномірно розподілений по вашому холодильному апарату? За це відповідає система PowerCooling: такий же потужний, як і тихий вентилятор ефективно розподіляє холодне повітря по всій холодильній камері.

Liebherr-bt -Фільтр FreshAir з активованим вугіллям

Фільтр FreshAir з активованим вугіллям

Запах деяких продуктів іноді мало приємний. Але для вашого Liebherr це не проблема: завдяки фільтру FreshAir з активованим вугіллям повітря у внутрішньому просторі свіжий завжди. Фільтр розташований безпосередньо в місці проходження повітряного потоку в корпусі вентилятора і в значній мірі нейтралізує запахи. Індикація на дисплеї нагадає вам про необхідність заміни фільтра.

Liebherr-bt -Лоток для яєць

Лоток для яєць

Ви любите курячі яйця? Ваш Liebherr теж - саме тому у нього є лоток для яєць. Тут можна розмістити не тільки до 20 курячих яєць, а й до 24 перепелиних. Лоток для яєць складається з зовнішньої і внутрішньої частин, які можна вставляти один в одного по-різному. Перевернувши лоток - використовуються отвори для перепелиних яєць.

Liebherr-bt -DrySafe

DrySafe

Хочете, щоб ніжне філе телятини або свіже молоко залишалося свіжими якомога довше? Контейнери BioFresh допоможуть вам: температура в контейнері «DrySafe» близька до 0 ° C - ідеальні умови для зберігання навіть самих чутливих продуктів. І найкраще: все ідеально налаштований на заводі для негайного використання - для збереження свіжості якомога довше.

Liebherr-bt -Висувна шухляда

Висувна шухляда

Висувна шухляда додає додатковий простір. А коли ви його витягуєте, він плавно ковзає, спираючись на телескопічні напрямні. Засувається шухляда так само м'яко і безшумно.

Liebherr-bt -Полиця морозильного відділення

Полиця морозильного відділення

Завдяки полиці морозильного відділення порядок панує і в вашому морозильній камері: за допомогою цієї скляної панелі ви зможете краще використовувати простір і зберігати ваші заморожені продукти з дивовижною наочністю. Просто посуньте скляну панель в центр - і лежать упереміш продукти підуть в минуле.

Liebherr-bt -Вбудований SmartDeviceBox

Вбудований SmartDeviceBox

Хоч ваш Liebherr і знаходиться на кухні, але при бажанні він в будь-який час вийде в інтернет: вбудований SmartDeviceBox відкриває ворота до всіх переваг розумного будинку. Просто вставте, включіть і підключіть свій Liebherr до мережі через Wi-Fi.

Liebherr-bt -InfinitySpring

InfinitySpring

Джерело свіжої холодної питної води на вашій кухні: InfinitySpring - звучить як казка. Диспенсер для води дозволяє наливати воду без проливання і забезпечує подачу свіжої, холодної води. Просто натисніть на панель графином або склянкою і насолоджуйтеся водою. Це позбавить вас від покупки пляшок з водою і дозволить діяти екологічно раціонально.

Liebherr-bt -Полиця для 3 пляшок

Полиця для 3 пляшок

Тепер ваші пляшки залишаться там, де повинні: на тримісній полиці для пляшок три пляшки чекають свого застосування, надійно лежачи в холодильнику. Полку для пляшок підходить для будь-якої скляній панелі і тому дуже універсальна в застосуванні. А якщо вам потрібно використовувати місце по іншому, просто дістаньте полку з холодильника.

Liebherr-bt -Корзина для бутылок

Корзина для бутылок

Ваша сім'я і гості вечірки люблять холодні напої? Часто внутрішніх дверей холодильника не вистачає для охолодження пляшок. Ваш Liebherr з радістю допоможе вам: в кошиках для пляшок багато місця для пляшок і тетрапак - або відразу для цілого ящика пива. Полку для кошиків спирається на телескопічні направляючі і плавно висувається для зручного витягання.

Liebherr-bt -Цокольна панель Vario

Цокольна панель Vario

Висоту і глибину вбудовується під стільницю техніки можна підігнати під параметри ніші для вбудовування за допомогою спеціальної цокольній панелі Vario, при цьому діапазон регулювання кожної з чотирьох ніжок становить 60 мм. Крім цього, при установці в кухонний гарнітур вентиляційна решітка може бути зрушена на 55 мм.

Liebherr-bt -IceMaker

IceMaker

Автоматичний пристрій IceMaker холодильника Monolith виробляє 3,5 фунта фільтрованої льоду за 24 години. Увімкніть SuperFrost, щоб домогтися ще більшої продуктивності. Завдяки місткості в 4 фунти ви ніколи не залишитеся без льоду.

Liebherr-bt -Контейнер для яєць

Контейнер для яєць

Розсувна конструкція контейнера для яєць дозволяє зберігати в ньому до 20 курячих або 28 перепелиних яєць. Щоб яйця зберігалися довше, рекомендуємо ставити їх в контейнер гострим кінцем вниз або помістити контейнер в секцію BioFresh.

Liebherr-bt -SabbathMode

SabbathMode

У священний день відпочинку призупиняється всяка діяльність - це стосується і електричних пристроїв. Ваш Liebherr це враховує. У режимі SabbathMode вимкнене усе освітлення холодильника, а також усі звукові сигнали, шуми і екран. Режим SabbathMode відключається через 80 годин.

Liebherr-bt -SuperFrost

SuperFrost

Хочете заморозити свіжі продукти з дбайливим збереженням вітамінів? Просто активуйте SuperFrost - і морозильне відділення збільшить холодопроизводительность. Так температура залишиться постійною, коли ви закладаєте незаморожені продукти. SuperFrost одночасно економить енергію: якщо ви не відключите функцію вручну, вона відключиться автоматично через 65 годин.

Liebherr-bt -BottleTimer

BottleTimer

Вам це знайомо? Ви кладете пляшку вина в морозилку для швидкого охолодження - і забуваєте про неї там. З BottleTimer цього більше ніколи не повториться: активацією функції SuperFrost він забезпечує надшвидке охолодження. А як тільки пляшка досягне оптимальної температури, ваш Lieberr нагадає вам через додаток, що треба вийняти пляшку з морозильної камери.

Liebherr-bt -Сигнал при повышении температуры

Сигнал при повышении температуры

У морозильному відділенні вашого Liebherr продукти залишаються у безпеці навіть у разі несправності: сигнал при підвищенні температури надійно попереджає вас досягнувши критичного рівня температури. Цей сигнал ви зможете не лише чути, але і бачити. Екран відображає, наскільки піднялася температура. Звичайно ж, ви можете відключити сигнал вручну.

Liebherr-bt -Світлодіоди

Світлодіоди

Світлодіоди забезпечують якісне освітлення внутрішнього простору, мають довгий термін служби, не вимагають обслуговування, економлять простір і електроенергію. Мінімальне теплове випромінювання також сприяє збереженню свіжості продуктів.

Liebherr-bt -Низький рівень шуму

Низький рівень шуму

Завдяки особливій конструкції з безшумними елементами прилади Silent працюють дуже тихо. На даний момент вони є самими безшумними виробами групи.

Liebherr-bt -Кольоровий дисплей 2,4‘‘

Кольоровий дисплей 2,4‘‘

Liebherr-bt -Сенсорний дисплей 7

Сенсорний дисплей 7"

Сенсорний дисплей 7" з високим розділенням забезпечує індивідуальні налаштування, а також дозволяє вибирати готові режими для оптимального зберігання продуктів.

Liebherr-bt -Полиця для пляшок

Полиця для пляшок

Практичною деталлю оснащення приладу є полиця для пляшок, регульована по висоті. Для зберігання чашок або мисок можна використати вбудовану скляну полицю.

Liebherr-bt -Прозорі контейнери для овочів і фруктів

Прозорі контейнери для овочів і фруктів

Прозорі контейнери для овочів і фруктів дуже місткі і добре видимі. При цьому вони легко миються.

Liebherr-bt -Перенавішувані дверні завіси

Перенавішувані дверні завіси

У стандартному виконанні на холодильники встановлюються двері, які відкриваються зліва направо. При цьому для зручнішого відкривання і адаптації до умов в приміщенні двері можна перенавесити і тим самим змінити сторону її відкривання.

Liebherr-bt -IceCubeTimer

IceCubeTimer

Спонтанна вечірка? Вам потрібні кубики льоду зараз і швидко? Тут допоможе IceCubeTimer: він відповідає за те, щоб ваш Liebherr перетворював воду на кубики льоду з підвищеною швидкістю. Як тільки кубики льоду будуть готові, ви отримаєте повідомлення через додаток. Так вам не треба буде час від часу перевіряти їх готовність, і в найкоротші терміни ви зможете насолодитися охолодженими льодом напоями.

Liebherr-bt -Нагадування

Нагадування

Ви загрузли по вуха в справах і не хочете постійно думати про все? Як добре, що у вас є Liebherr: він автоматично нагадає вам, коли прийшов час для технічного обслуговування і відходу. Наприклад, ви своєчасно дізнаєтеся, коли потрібно буде замінити повітряний або водяний фільтр. А для вас це означає - більше надійності і комфорту.

Liebherr-bt -Аварійний сигнал відкритих дверей

Аварійний сигнал відкритих дверей

Аварійний сигнал відкритих дверей у вашому Liebherr стежить за тим, щоб ви не витрачали зайву енергію і не зіпсували продукти : як тільки двері холодильника залишаються відкритими занадто довго, він попередить вас - миготливим світлом і застережливим звуковим сигналом. Що означає "занадто довго" -решаете ви самі : залежно від налаштування, аварійний сигнал відкритих дверей спрацьовує через 1, 2 або 3 хвилини.

Liebherr-bt -SuperCool

SuperCool

Ваш холодильник повинен підтримувати оптимальну температуру, навіть якщо ви тільки що поклали в нього зігріті сонцем покупки з ринку? Ця справа для SuperCool: після активації ваш Liebherr посилює потужність, поки свіжі продукти не стануть такими ж прохолодними, як і решта вмісту. Потім SuperCool відключається автоматично - але не пізніше, ніж через 12 годин.

Liebherr-bt -HolidayMode

HolidayMode

Ви від'їжджаєте? Тоді відправте і свій Liebherr на канікули: в режимі HolidayMode вентилятор і SuperCool вимкнені, а ваш холодильник регулює температуру до +15 °C. Це заощадить електроенергію і, незважаючи на це, запобіжить появі неприємних запахів. Морозильне відділення звичайно ж залишиться включеним. Вимкнути HolidayMode ви зможете через додаток по дорозі назад. Ваш Liebherr зустріне вас звичною прохолодою і свіжістю.

Liebherr-bt -Сигнал про відключення живлення

Сигнал про відключення живлення

Ваш Liebherr - справжній ангел-хранитель продуктів : у разі відключення живлення він надійно подає сигнал тривоги. Його ви зможете не лише чути, але і бачити. На екрані відображається максимально досягнута температура в морозильному відділенні. Але вас ніколи не потурбують без потреби: якщо при короткочасному відключенні живлення температура підвищується не критично, сигнал тривоги залишається вимкненим.

Liebherr-bt -NightMode

NightMode

Ваш Liebherr бажає вам добраніч і гарантує безтурботну тишу: тому що в нічному режимі NightMode він відключає усі звуки і шуми. І навіть IceMaker поводиться тихіше за воду, нижче трави. Крім того, він також приглушає внутрішнє освітлення, щоб вас вітало м'яке світло, якщо ви відкриєте холодильник вночі. Ви можете запрограмувати NightMode так, щоб він автоматично включався і вимикався в певний час.

Liebherr-bt -Блокування екрану

Блокування екрану

Екран, що світиться, - це магніт для дитячих рук, і ваш Liebherr знає це. Ось для чого існує блокування екрану : вона надійно запобігає неумисній зміні налаштувань вашого холодильника. Звичайно, ви також можете просто відключити блокування екрану.

Liebherr-bt -PartyMode

PartyMode

Тепер і гості можуть прийти - адже і ваш Liebherr теж у святковому настрої: як тільки ви включаєте режим PartyMode, він надійно піклується про наявність крижаних напоїв і додаткової порції кубиків льоду. У режимі PartyMode активуються функції SuperCool і максимальне виробництво льоду. Через 24 години ваш Liebherr автоматично повертається у свій нормальний режим.

Liebherr-bt -EnergySaver

EnergySaver

Хочете одночасно заощадити енергію і гроші? Ваш Liebherr підтримає вас в цьому - за допомогою енергозбережного режиму. Коли ви активуєте EnergySaver, стандартна температура збільшується на два градуси. Так вашому Liebherr потрібно ще менше електроенергії - а ваші продукти залишаються оптимально свіжими.

Liebherr-bt -CleaningMode

CleaningMode

Досі при чищенні холодильника вам доводилося вирішувати: вимкнути для економії енергії? Или залишити включеним для кращого огляду? Режим CleaningMode позбавить вас від цієї дилеми: охолодження вимикається, а освітлення залишається включеним. Так ви зможете очистити ваш Liebherr без якої-небудь напруги.

Liebherr-bt -Налаштування мови

Налаштування мови

Відтепер ви завжди розумітимете ваш Liebherr якнайкраще: тому що він говорить на вашій мові. Це стало можливим завдяки налаштуванню різних мов. Просто при включенні пристрою виберіть на екрані одну з дванадцяти мов - і управляйте вашим Liebherr на бажаній мові.

Liebherr-bt -Полиця для пляшок

Полиця для пляшок

Полиця для пляшок з привабливим дизайном пристосована для практичного зберігання напоїв. На полиці можна компактно розмістити пляшки.

Liebherr-bt -Основні електронні органи управління

Основні електронні органи управління

Електронна система управління оснащена цифровим дисплеєм температури, на який виводиться також інформація про налаштування.

Liebherr-bt -4 - зіркова морозильна камера

4 - зіркова морозильна камера

У 4 - зірковій морозильній камері можна заморожувати і тривало зберігати свіжі продукти харчування. Температури - 18°C і нижче забезпечують оптимальне зберігання продуктів харчування і зберігають в них вітаміни і мінерали.

Liebherr-bt -Лоток для яєць

Лоток для яєць

Ви хочете надійно і без коробки зберігати яйця в холодильнику? Жодних проблем з лотком для яєць: тут зберігаються до 10 курячих яєць, з хорошим захистом і хорошим охолодженням. Лоток поміщається як у внутрішні двері, так і на скляні панелі.

Liebherr-bt -Змінний дверний ущільнювач

Змінний дверний ущільнювач

Ви вважаєте, що через декілька років дверний ущільнювач на вашому Liebherr необхідно замінити? Ви легко зможете зробити це самостійно: змінний дверний ущільнювач можна зняти декількома простими діями, і так само легко вставити новий ущільнювач. Таким чином і ця частина холодильника завжди буде бездоганною і гігієнічно чистою.

Liebherr-bt -Зміна сторони відкривання дверей вбудованої морозильного відділення

Зміна сторони відкривання дверей вбудованої морозильного відділення

Ви не бажаєте витрачати час на зміну сторони відкривання дверей морозильного відділення при установці Liebherr в ніші для меблів? Завдяки ползунковому регулятору це можна зробити за лічені секунди і без особливої вправності. Просто пересуньте регулятор на морозильному відділенні справа наліво - все готово. Це дозволить вам заощадити багато часу.

Liebherr-bt -Світлодіодне стельове освітлення

Світлодіодне стельове освітлення

Світлодіодне стельове освітлення освітлює внутрішній простір згори для хорошого огляду продуктів. Додаткова світла пляма: світлодіоди розташовані перед скляними панелями, так що навіть повний холодильник освітлюється добре.

Liebherr-bt -Світлодіодне бічне освітлення з одного боку

Світлодіодне бічне освітлення з одного боку

Для швидкого огляду в холодильнику: світлодіодне бічне освітлення допомагає не упускати продукти із виду. Світлодіоди розташовані так, що світловий промінь потрапляє вгору і вниз. А оскільки світлодіоди вбудовані у бічні стінки урівень, цінна корисна площа зберігається повністю.

Liebherr-bt -SuperQuiet

SuperQuiet

Рівень шуму зведений до мінімуму завдяки практично безшумним, регульованим за швидкістю і звукопоглинальним компресорам. Разом з малошумним контуром охолодження, ці особливості забезпечують точну продуктивність, енергоефективність і надтиху роботу.

Liebherr-bt -BioFresh-Plus

BioFresh-Plus

Технологія BioFresh від Liebherr гарантує ідеальний кліматичний режим, що забезпечує чудову, тривалу свіжість продуктів. На додаток до двох висувних ящиків BioFresh, третій ящик холодильника Monolith можна налаштувати як BioFresh - Plus, що знижує температуру до 28º F, яка ідеально підходить для зберігання свіжої риби і морепродуктів.

Больше информации >>>

Liebherr-bt -InfinitySwipe

InfinitySwipe

Інтуїтивно зрозуміла електронна сенсорна панель управління Monolith оснащена повнокольоровим 2,4-дюймовим мультисенсорним екраном, яскравим, чітким і дивно зручним для користувача. Для управління функціями вам потрібно лише злегка поворушити пальцем.

Liebherr-bt -InfinityLight

InfinityLight

Повністю інтегроване світлодіодне освітлення на бічних стінах Monolith випромінює гарний і рівномірне світло, який можна регулювати на свій смак, включаючи ефект плавного збільшення яскравості при відкритті дверей і функцію нічного затемнення. InfinityLight не тільки додає своєрідності і стильності, але і випромінює менше тепла, зберігаючи якість їжі.

Liebherr-bt -InfinitySpring

InfinitySpring

Повністю інтегрований внутрішній диспенсер для води InfinitySpring завжди під рукою і практично непомітний, коли він не потрібний, і може вмістити посудини будь-якого розміру. Система фільтрації Liebherr усуває шкідливі забруднення, внаслідок чого ви отримуєте свіжу, прозору воду з прекрасним смаком.

Liebherr-bt -Контейнер EasyFresh на напрямних

Контейнер EasyFresh на напрямних

Завдяки вбудованим напрямних з обмежувачем висунення контейнеру EasyFresh відкривається і закривається дуже легко. Ще один плюс в комфорті: напрямні надійно закривають контейнер. Таким чином, ваші охолоджені продукти зберігаються завжди в оптимальних умовах.

Liebherr-bt -Відділення в дверях

Відділення в дверях

Вам треба надійне місце для зберігання напоїв або продуктів? А ще хочете легко до них дістатися? Наші відділення в дверях забезпечують вам і те, і інше. Вони регулюються по висоті і, таким чином, адаптуються до ваших потреб. Пересувний і знімний утримувач для пляшок також практичний: так ваші пляшки завжди надійно стоятимуть.

Liebherr-bt -Морозильне відділення 4 зірки

Морозильне відділення 4 зірки

У морозильному відділенні "4 зірки" продукти впродовж тривалого часу зберігають свіжість. Температура від - 18 °C і нижче гарантує збереження вітамінів і мінеральних речовин в продуктах.

Liebherr-bt -Система door on door

Система door on door

Двері ніші для вбудовування кріпляться безпосередньо на двері холодильника.

Liebherr-bt -Дизайн SwingLine

Дизайн SwingLine

Майже усі холодильники і морозильники мають елегантний дизайн SwingLine із скошеними лініями. Усі елементи декору гармонійно поєднуються один з одним і вражають найвищою якістю матеріалів і обробки.

Liebherr-bt -Світлодіоди

Світлодіоди

Потужні енергозбережні світлодіоди мають довгий термін служби і забезпечують хороше освітлення контейнерів в морозильному відділенні.

Liebherr-bt -Індикатор статусу

Індикатор статусу

Індикатор статусу на моделях BluPerformance вбудований в двері, тому контролювати їх стан можна навіть при закритих дверях. Синій світловий сигнал означає нормальну роботу приладу. При відхиленнях від нормального стану синій змінюється миготливим червоним, додатково подається звуковий сигнал.

Liebherr-bt -Висувні контейнери з системою роликів

Висувні контейнери з системою роликів

Для максимальної зручності витягання продуктів навіть при повному завантаженні в морозильних камерах серії BluPerformance використовуються висувні контейнери з системою роликів. Для додаткової зручності при витяганні або укладанні продуктів на зберігання, особливо у високих приладах, верхній висувний контейнер злегка відкидається вниз. Нижній висувний контейнер, завдяки своєму положенню і розміру, призначений для зберігання мороженого, зелені і інші продукти в дрібній упаковці.

Liebherr-bt -EasyFresh

EasyFresh

Наш контейнер EasyFresh гарантує свіжість продуктів у вашому будинку, як на ринку. Неупаковані фрукти, овочі або плоди : тут все зберігається оптимально. Завдяки щільному закриттю контейнера під впливом продуктів в нім підвищується вологість повітря. Таким чином, продукти залишаються свіжими довгий час.

Liebherr-bt -Сенсорний екран

Сенсорний екран

Реальність дотику : сенсорний екран дозволяє легко і інтуїтивно управляти вашим облаштуванням Liebherr. Усі функції наочно розташовані на екрані. Легким торканням пальця ви можете легко вибрати функції або перевірити поточну температуру холодильника.

Liebherr-bt -Супер тихий / SuperSilent

Супер тихий / SuperSilent

Тссссс - слухайте уважно: ваш Liebherr настільки тихий, що вам доведеться нагострити вуха, щоб його почути. Що за цим стоїть? Усі холодильні компоненти, такі як компресори, клапани, вентилятори і випарники, оптимізовані і ідеально погоджені один з одним. Щоб на вашій кухні ви чули тільки те, що хочете.

Liebherr-bt -Світлодіодне бічне освітлення з обох боків

Світлодіодне бічне освітлення з обох боків

Для швидкого огляду в холодильнику: завдяки бічному світлодіодному освітленню з обох боків ваші продукти завжди в полі зору. Світлодіоди розташовані так, що ваш великий холодильник також освітлений навіть з продуктами, що знаходяться в нім. А оскільки світлодіоди вбудовані у бічні стінки урівень, корисна площа зберігається повністю.

Liebherr-bt -BioCool

BioCool

Рівень вологості в контейнері BioCool можна регулювати, щоб фрукти і овочі в цьому відділенні холодильника довше залишалися свіжими.

Liebherr-bt -Freezer Door Bins

Freezer Door Bins

Завдяки унікальному дизайну міцні дверцята морозильної камери Monolith дозволяють холодному повітрю вільно циркулювати, підтримуючи постійну температуру і оптимізуючи збереження продуктів. Прозорі контейнери в двері також повністю регулюються, легко вміщуючи продукти невеликих і середніх розмірів, завдяки чому внутрішні полки морозильної камери звільняються для розміщення більш об'ємних продуктів.

Liebherr-bt -Сенсорне електронне керування

Сенсорне електронне керування

Легкими дотиками до сенсорного дисплея можна встановити необхідний температурний режим для секції BioFresh, а регулятори вологості в кожному з контейнерів дозволять створити як сухий клімату для зберігання м'яса, риби і молочних продуктів, так і вологий для зберігання овочів і фруктів.

Liebherr-bt -Циркуляційне охолодження

Циркуляційне охолодження

Потужні вентилятори забезпечують швидке охолодження свіжих продуктів і підтримку рівномірної температури всередині всього обсягу холодильної камери.

Liebherr-bt -Ефективна система заморожування

Ефективна система заморожування

Завдяки багаторічному досвіду в сфері холодильної техніки, а також безперервного проведення дослідницьких робіт, компанія Liebherr змогла забезпечити найвищу якість системи охолодження, яка встановлюється в своїх приладах. Використання високоякісних компресорів, конденсаторів, випарників, а також інших компонентів системи охолодження забезпечило істотне зниження споживання енергії, а також зменшення експлуатаційних витрат приладів Liebherr.

Liebherr-bt -Попереджувальний сигнал при підвищенні температури

Попереджувальний сигнал при підвищенні температури

Вбудований попереджувальний сигнал при підвищенні температури активується в разі перевищення або невиходу на заздалегідь встановлені параметри. Система попередження може бути виконана, як для подачі акустичних, так і оптичних запобіжних сигналів. Таким чином забезпечується максимальна безпека закладених для зберігання продуктів.

Liebherr-bt -Вбудовані моделі

Вбудовані моделі

Деякі прилади можна встановити під стільницю. В цьому випадку ефективна площа вентиляційного отвору в стільниці для здійснення вентиляції в районі задньої частини приладу повинна становити не менше 200 см². У разі, якщо вентиляційна решітка в стільниці не передбачена, висота ніші для приладу повинна становити не менше 860мм; при цьому слід забезпечити достатній вихід теплого повітря вперед. Вбудовані моделі приладів є рішенням, яке дозволяє заощадити місце, при дефіциті площі для установки приладу.

Liebherr-bt -Перенавішувані двері

Перенавішувані двері

У стандартному виконанні на прилади встановлюються двері, яка відкривається зліва направо. При цьому двері можна переважити на інший бік і тим самим змінити сторону її відкривання для більшої зручності.

Liebherr-bt -Чудова презентація товарів

Чудова презентація товарів

Внутрішня енергозберігаюча світлодіодна підсвічування забезпечує оптимальне освітлення продуктів, що зберігаються в холодильнику.

Liebherr-bt -Відкидна вгору знімна кришка компресорного відділення

Відкидна вгору знімна кришка компресорного відділення

Елементи системи охолодження надійно розміщені у верхній частині, цим самим забезпечено легкодоступність елементів. Для проведення технічного обслуговування компресорне відділення оснащено відкривною вгору кришкою, що полегшує доступ всередину компресорного відділення. Наприклад, так можна легко провести очищення фільтра на конденсаторі, розміщеному за кришкою компресорного відділення, не пересуваючи при цьому весь прилад.

Liebherr-bt -Регульовані опорні ніжки

Регульовані опорні ніжки

Завдяки ніжкам, що регулюють по висоті положення пристроїв Liebherr, встановлених в місцях з підвищеними вимогами до гігієни приміщень, можна оптимально вирівняти і забезпечити достатню відстань від дна приладу до підлоги для забезпечення максимальної зручності і легкості прибирання під пристроєм.

Liebherr-bt -Дизайн SwingLine

Дизайн SwingLine

Елегантний дизайн SwingLine з бічними скошеними лініями перетворює ці прилади в вироби преміум-класу. Елегантна конструкція приладів з плавними скругленнями бічних крайок, досконалістю і витонченістю форм підсилює візуальний ефект. Двері приладів дизайну SwingLine забезпечені вбудованою ергономічною ручкою-профілем, що проходить по всій висоті двері; така конструкція полегшує відкриття дверей і догляд за нею.

Liebherr-bt -Корпус з нержавіючої сталі

Корпус з нержавіючої сталі

Зовнішній корпус виконаний з цілісного листа металу і не має зазорів; таким чином забезпечується дотримання гігієнічних норм, а також вимог щодо догляду за приладом. Корпус з нержавіючої сталі має підвищену міцність і ідеально відповідає вимогам, які пред'являються до професійного холодильного устаткування.

Liebherr-bt -Цифровий індикатор температури

Цифровий індикатор температури

Цифровий індикатор відображає температуру в холодильнику з точністю до градуса; її можна легко зчитати зовні. Користувач може бачити відображається температуру, не відкриваючи при цьому двері приладу.

Liebherr-bt -Маркування

Маркування

Зробіть вашу колекцію вин впорядкованої завдяки спеціальним етикеток. Наявні на лицьових частинах полиць, вони дозволяють ідентифікувати вина з колекції, гарантуючи, що кожна пляшка знаходиться на відведеному їй місці.

Liebherr-bt -FreshAir індивідуальний фільтр з активованим вугіллям

FreshAir індивідуальний фільтр з активованим вугіллям

Ваша колекція вин заслуговує найкращої якості повітря. Застосовувана в серії Monolith система FreshAir має індивідуальний фільтр з активованим вугіллям в кожному відділенні для збереження якості ваших цінних вин. Вступник повітря очищається, а шкідливі запахи фільтруються для запобігання забруднення.

Liebherr-bt -InfinityBoard

InfinityBoard

Унікальною конструктивною особливістю винного шафи Monolith є InfinityBoard - спеціальна поверхня, яку можна висувати в якості тимчасової полки для пляшок при організації та поповненні колекції вин. Зручний аксесуар також можна використовувати для розміщення напоїв під час дегустації.

Liebherr-bt -InfinityProtection

InfinityProtection

Для захисту вин від сильних коливань температури в кожному відділенні винних шаф Monolith встановлені два температурних датчика (особливість техніки Liebherr). За допомогою системи InfinityProtection вони фіксують найменшу зміну температури, що гарантує дбайливе збереження благородних напоїв.

Liebherr-bt -Висувні полиці на телескопічних направляючих

Висувні полиці на телескопічних направляючих

Застосовувані в серії Monolith висувні полці на телескопічних направляючих дозволяють створювати індивідуальні конфігурації для зберігання вин і шампанського в великих пляшках. Завдяки наявності висувних полиць винні шафи Monolith дозволяють зручно зберігати будь-які пляшки з вашої колекції, використовуючи внутрішній простір максимально ефективно.

Liebherr-bt -Ізолючі двері зі склопакетом

Ізолючі двері зі склопакетом

Пляшки для вина виготовляються, в основному, з тонованого скла, так як ультрафіолетові промені можуть перешкодити процесу дозрівання вина. Однак пляшка не може забезпечити повний захист напою. Для запобігання впливу ультрафіолетових променів у винних шафах Liebherr використовуються ізолюючі склопакети з тонованого скла. Завдяки цьому винні запаси добре захищені і одночасно можуть експонуватися найкращим чином.

Liebherr-bt -Кліматичні винні шафи

Кліматичні винні шафи

Кліматичні винні шафи забезпечують умови зберігання, аналогічні винного погребу. У всіх відділах внутрішнього простору таких приладів підтримується постійна температура. При необхідності її можна налаштовувати в діапазоні від +5 ° C до +20 ° C. Кліматичні винні шафи є ідеальним вибором як для зберігання, так і для дозрівання вин. Залежно від встановленої температури такі винні шафи підходять також для зберігання значних запасів вин при температурі сервіровки. У моделях серії GrandCru і Vinothek компанія Liebherr пропонує кліматичні винні шафи різних розмірів і з різним оснащенням.

Liebherr-bt -Мультитемпературні винні шафи

Мультитемпературні винні шафи

Мультитемпературні винні шафи серії Vinothek особливо підходять для зберігання великих запасів різних вин в умовах ідеальної температури сервіровки. Комбінування температурних рівнів досягається за рахунок використання спеціальних компонентів. У верхній зоні при температурі +18 ° C оптимально зберігати, наприклад, червоні вина. Нижня зона з температурою +5 ° C особливо підходить для підтримки постійної температури зберігання ігристих вин або шампанського. Температурна зона між ними ідеальна для білих вин, які повинні зберігатися при необхідної для сервірування температурі.

Liebherr-bt -Презентаційна полиця

Презентаційна полиця

Презентаційна полиця призначена для демонстрації особливих сортів вин або оптимального зберігання вже відкритих пляшок. На ній можна розмістити до 6 пляшок. Позаду і поруч з презентаційної полицею пляшки можуть зберігатися в горизонтальному положенні.

Liebherr-bt -Допоміжний відкриваючий пристрій - ножна педаль

Допоміжний відкриваючий пристрій - ножна педаль

У випадку, коли руки зайняті, а потрібно відкрити прилад, це завдання можна з зручністю виконати за допомогою вбудованої або купується додатково ножної педалі. Цей аксесуар полегшує використання холодильників і морозильників особливо в професійній сфері, так як з'являється постійна можливість відкривати двері приладу з зайнятими руками, що істотно заощаджує час.

Liebherr-bt -Інтерфейс шини послідовного обміну

Інтерфейс шини послідовного обміну

За допомогою інтерфейсу шини послідовного обміну прилади можуть бути підключені до зовнішньої системи спостереження. У разі відсутності в даний момент системи спостереження, яка повинна підключатися через інтерфейс, можна скористатися комплектом для дообладнання конвертера інтерфейсу, який можна придбати в якості додаткового обладнання. За допомогою зазначеного комплекту можливе встановлення з'єднання з персональним комп'ютером або ноутбуком. За допомогою інтерфейсу шини можливе послідовне підключення і об'єднання в мережу до 20 приладів. Температура і попереджувальні сигнали можуть фіксуватися і архівувати за допомогою програмного забезпечення Liebherr Temperature Monitoring.

Liebherr-bt -Зберігання в умовах мінімальної вібрації

Зберігання в умовах мінімальної вібрації

Навіть незначні струшування можуть негативно позначитися на процесі дозрівання вин і перешкодити осадження дубильних речовин. Спеціально розроблені компресори з виключно низьким рівнем вібрації забезпечують у всіх моделях винних шаф оптимальні умови зберігання вин.

Liebherr-bt -Ідеальна вологість

Ідеальна вологість

Оптимальна вологість повітря - це один з найважливіших критеріїв для правильного зберігання вин. Це дозволяє зберегти еластичність пробок і запобігає їх висихання. Щоб пробка не висихала, пляшки слід зберігати в горизонтальному положенні. Завдяки постійно підтримуваної вологості 50% винні шафи створюють ідеальні умови для зберігання вина. Вологість повітря в винних кліматичних шафах може за потребою регулюватися за допомогою кнопки вентиляції.

Liebherr-bt -Вбудований підігрів

Вбудований підігрів

Вбудований підігрів дозволяє підтримувати в шафі температуру вище температури навколишнього середовища. Така функція підігріву важлива, наприклад, для сервірування червоного вина (прибл. + 18 ° С).

Liebherr-bt -Регуляція рівня вологості за допомогою лавового каменю

Регуляція рівня вологості за допомогою лавового каменю

Рівень вологості повітря в мультітемпературних винних шафах серії Vinothek за потребою можна підвищити за допомогою лавового каменю, що допоможе захистити пробки від висихання при тривалому зберіганні вин.

Liebherr-bt -Освітлення контейнерів BioCool

Освітлення контейнерів BioCool

Контейнери BioCool мають власне світлодіодне освітлення, яке забезпечує оптимальний огляд продуктів в контейнерах. Лампи елегантно вбудовані урівень в бічні стінки.

Liebherr-bt -Льодогенератор IceMaker з резервуаром для води

Льодогенератор IceMaker з резервуаром для води

Льодогенератор IceMaker з 1,2 літровим резервуаром - це інноваційне рішення для виробництва кубиків льоду навіть при відсутності стаціонарної подачі або недостатньо високій якості питної води. Для наповнення водою резервуар легко витягається з холодильника.

Liebherr-bt -Обігрів бічної стінки

Обігрів бічної стінки

Обігрів бічної стінки запобігає утворенню конденсату, який пошкоджує кухонні меблі. Ця функція надзвичайно економічна: вона використовує тепло, що виділяється холодоагентом.

Liebherr-bt -Освітлення холодильної камери

Освітлення холодильної камери

Світлодіодні лампи зручно розташовані над висувними контейнерами і забезпечують оптимальний огляд зберігаються в них продуктів і освітлення контейнерів у висунутому положенні.

Liebherr-bt -Висувні контейнери морозильної камери з системою роликів

Висувні контейнери морозильної камери з системою роликів

Висувні контейнери камери глибокої заморозки оснащені спеціальними роликами, тому їх легко відкрити навіть при повному завантаженні. Контейнери зроблені з прозорого матеріалу, і ви можете відразу побачити їх вміст. Їх легко зняти і очистити.

Liebherr-bt -Регульований діапазон температур

Регульований діапазон температур

Одним з головних умов для гарної витримки вина є постійна температура зберігання. Ідеальна температура для дозрівання як білих, так і червоних вин знаходиться в діапазоні від + 10 ° С до + 12 ° С. Точна електронна система управління в поєднанні з інноваційною технікою гарантує постійний заданий рівень температури всередині винного шафи навіть при значних перепадах температури навколишнього середовища.

Liebherr-bt -Регульовані по висоті гратчасті полиці

Регульовані по висоті гратчасті полиці

Ґратчасті полиці регулюються по висоті і забезпечують раціональне використання внутрішнього простору приладу. Така особливість конструкції дозволяє зберігати пляшки будь-яких розмірів, як горизонтально, так і вертикально. Полиці розраховані на навантаження від 30 до 50 кг, вони дуже міцні і придатні для зберігання великої кількості продуктів.

Liebherr-bt -Внутрішній корпус з пластика

Внутрішній корпус з пластика

Внутрішній корпус з пластика виконаний у вигляді цільної деталі, що полегшує догляд за внутрішньою поверхнею приладу. Він виготовляється з полістиролу - міцного і довговічного екологічного матеріалу, повністю піддається утилізації.

Liebherr-bt -Підвісні кошики

Підвісні кошики

Завдяки встановленню підвісних кошиків полегшується сортування і забезпечується більш простий доступ до заморожених продуктів. Горизонтальна система світлодіодного освітлення забезпечує достатню підсвічування товару і гарантує його оптимальну презентацію.

Liebherr-bt -Загартоване одинарне безпечне скло

Загартоване одинарне безпечне скло

Liebherr використовує спеціальне одинарне загартоване скло. Високоякісна термообробка і гарт скла забезпечує можливість високих навантажень. Скло стійке до ушкоджень і не схильне до коливань температури.

Liebherr-bt -Зсувна скляна кришка

Зсувна скляна кришка

Зсувні скляна кришка забезпечує чудовий вид на зберігаються продукти і сприяє наочної презентації продуктів. Кришка виготовлена із загартованого одинарного скла і особливо стійка до ударів.

Liebherr-bt -Високоякісний ущільнювач кришки

Високоякісний ущільнювач кришки

Еластичність ущільнювача кришки забезпечує рівномірний закривання приладу. Конструкція ущільнення перешкоджає виходу холодного повітря за межі приладу, що забезпечує високу енергоефективність приладу. Ущільнювач виконаний з надзвичайно міцного і довговічного матеріалу, стійкого до перепадів температури. Крім того, матеріал ущільнювача відповідає найвищим гігієнічним вимогам і прекрасно піддається чищенню.

Liebherr-bt -Контрольна функція попереджувального сигналу

Контрольна функція попереджувального сигналу

За допомогою такого тестового запуску можна перевірити працездатність внутрішнього і можливо підключеного зовнішнього сигнального пристрою. В ході такого тестового запуску охолодження в приладі не переривається.

Liebherr-bt -Противибухових захист: Відповідність вимогам директиви ATEX 95

Противибухових захист: Відповідність вимогам директиви ATEX 95

Сертифікат на відповідність вимогам директиви ATEX 95 свідчить про придатність лабораторних холодильників і морозильників Liebherr, що мають викоренення виконання згідно з вимогами Директиви 2014/34 / EU (ATEX), для зберігання вибухонебезпечних і легкозаймистих матеріалів.

Liebherr-bt -Температурна стабільність і сталість температури: EN 60068-3

Температурна стабільність і сталість температури: EN 60068-3

Всі холодильні та морозильні шафи, призначені для використання в лабораторіях, проходять випробування в дослідних підрозділах компанії Liebherr за методом тестування температурної стабільності EN 60068-3.В ході тесту проводиться вимірювання температури в дев'яти різних точках, розташованих усередині приладів.

Liebherr-bt -Світлодіодне освітлення

Світлодіодне освітлення

Всі лабораторні холодильні шафи зі скляними дверима оснащуються світлодіодним підсвічуванням з окремим вимикачем. Таким чином, внутрішній простір рівномірно висвітлюється, що забезпечує швидкий і зручний доступ до продукції.

Liebherr-bt -Зберігання медикаментів: DIN 58345

Зберігання медикаментів: DIN 58345

Скорочення DIN означає "Німецький інститут стандартизації", який визначає стандарти для промисловості в галузевих органах. Стандарт DIN 58345 стосується медичних холодильних шаф, які служать для зберігання медикаментів при робочій температурі від 2 ° C до 8 ° C. В даний момент стандарт DIN 58345 відображає найвищий рівень розвитку техніки і пред'являє точно сформульовані вимоги до відповідних шаф для зберігання медикаментів.

Liebherr-bt -A+ клас енергоспоживання

A+ клас енергоспоживання

Сучасна електроніка в комбінації з високоефективною системою охолодження дозволяє істотно знизити витрату енергії. Економічність моделей даної серії переконує навіть самих ощадливих господарів і вносить активний внесок в охорону навколишнього середовища.

Liebherr-bt -A++ клас енергоспоживання

A++ клас енергоспоживання

Современная электроника в комбинации с высокоэффективной системой охлаждения позволяет существенно снизить расход энергии до 60%. Экономичность моделей данной серии убеждает даже самых бережливых хозяев и вносит активный вклад в охрану окружающей среды.

Liebherr-bt -A+++ клас енергоспоживання

A+++ клас енергоспоживання

Сучасна електроніка в комбінації з високоефективною системою охолодження дозволяє істотно знизити витрату енергії - до 60% в рік. Економічність моделей даної серії переконує навіть самих ощадливих господарів і вносить активний внесок в охорону навколишнього середовища.

Liebherr-bt -A+++ -20% клас енергоспоживання

A+++ -20% клас енергоспоживання

Сучасна електроніка в комбінації з високоефективною системою охолодження дозволяє істотно знизити витрату енергії - до 70% в рік. Економічність моделей даної серії переконує навіть самих ощадливих господарів і вносить активний внесок в охорону навколишнього середовища.

Liebherr-bt -Alarm - сигналізація нещільно закритих дверях

Alarm - сигналізація нещільно закритих дверях

Для кращого збереження продуктів харчування сигнальний датчик відкритих дверей спрацьовує через 60 секунд.

Liebherr-bt -BioCool

BioCool

Відділення BioCool дозволяє регулювати рівень вологості в холодильній камері для збільшення свіжості овочів і фруктів. Для кращого огляду і зручної експлуатації контейнер встановлений на спеціальні ролики або телескопічні напрямні. Установка рівня вологості здійснюється за допомогою спеціального регулятора.

Liebherr-bt -BioFresh

BioFresh

Свіжі продукти корисніші для вживання в їжу. Тому контейнери секції BioFresh на телескопічних направляючих гарантують ідеальні умови зберігання і неймовірно довгий збереження свіжості. При температурі трохи вище 0 °С і ідеальної вологості, фрукти, овочі, м'ясо, риба і молочні продукти зберігають корисні вітаміни, свіжість і привабливий зовнішній вигляд в рази довше, ніж в звичайному холодильнику.

Більше інформациії>>>

Liebherr-bt -BioFresh-Plus

BioFresh-Plus

Контейнери секції BioFresh-Plus з електронною системою управління дозволяють налаштувати найбільш оптимальні умови зберігання, що дозволяють встановлювати необхідний рівень температури для кожного контейнера окремо, в верхньому контейнері температуру можна знизити до -2 ° С. Одночасна установка зниженої вологості дозволить зберегти тривалий час рибу і морепродукти. Установка в верхньому контейнері температури на рівні +6 ° С і високої вологості повітря дозволить створити ідеальні умови для зберігання тропічних фруктів.

Більше інформації >>>

Liebherr-bt -Black Steel

Black Steel

Спеціальна обробка корпусу приладів Liebherr BlackSteel виготовлена з полірованої високоякісної легованої чорної нержавіючої сталі. Цей ексклюзивний матеріал легко миється і стійкий до подряпин. Крім того, видимість відбитків пальців зводиться до мінімуму.

Liebherr-bt -BluPerformance

BluPerformance

У моделях серії BluPerformance система охолодження працює з мінімальним шумом і для економії простору інтегрована в цоколь. Це забезпечує максимальну продуктивність при значно більшому корисному обсязі і більш високої енергоефективності. Більше інформації >>>

Liebherr-bt -Colour line

Colour line

Нова лінійка кольорових холодильників.

Liebherr-bt -CoolPlus

CoolPlus

Завдяки функції CoolPlus температуру в морозильній камері можна знизити на тривалий час, що забезпечує більш якісну заморозку. Більш того ця функція дозволяє підтримувати необхідну температуру в морозильній камері при температурі навколишнього середовища від +10 ° С до +16 ° С (зимовий режим).

Liebherr-bt -DuoCooling

DuoCooling

Завдяки наявності двох повністю незалежних холодильних контурів система DuoCooling дозволяє точно відрегулювати температуру в холодильній і морозильній камерах комбінованого холодильника-морозильника. Також завдяки цьому відсутній повітрообмін між холодильної та морозильної камерами, що перешкоджає передачі запаху і завітрювання зберігаються продуктів харчування. Комбіновані холодильники-морозильники з системою DuoCooling мають два незалежно регульованих охолоджуючих контуру, що дозволяє точно налаштовувати температуру в морозильній і холодильній камерах. Дана система дозволяє забезпечити відповідні умови зберігання для будь-якого типу продуктів. На додаток, з системою DuoCooling не відбувається повітрообміну між холодильної та морозильної камерами, що виключає можливість виникнення неприємного запаху або усушки продуктів.

Liebherr-bt -FlexSystem

FlexSystem

Система зберігання FlexSystem дозволяє потрібним чином організувати простір в контейнерах секцій BioFresh і BioCool, забезпечуючи відмінний огляд продуктів: наприклад, можна зберігати фрукти і овочі окремо один від одного або розсортувати продукти за терміном придатності. Всі компоненти системи FlexSystem мають великий термін служби. Їх легко очистити і можна мити в посудомийній машині.

Liebherr-bt -FrostProtect

FrostProtect

Щоб забезпечити оптимальну експлуатацію морозильників навіть при низькій температурі навколишнього середовища, дані пристрої забезпечені FrostProtect для додаткової стійкості до низьких температур (до -15 ° C). Навіть при температурі нижче +10 ° C можна ефективно працювати. Завдяки цьому можна встановлювати пристрої навіть в неопалюваних приміщеннях, наприклад гаражах.

Liebherr-bt -FrostControl

FrostControl

У разі збою в мережі електроживлення індикатор функції FrostControl в моделях класу Premium і PremiumPlus відображає найвищу температуру в морозильній камері за весь час перебою електроживлення. Така функція дозволяє оцінити якість і подальший термін придатності заморожених продуктів.

Liebherr-bt -FrostSafe

FrostSafe

Висувні контейнери FrostSafe відрізняються особливо високою дією і закритою конструкцією. Завдяки цьому в контейнерах довше зберігається холод при відкриванні дверей. Прозора передня панель контейнера забезпечує оптимальний огляд зберігаються в ньому заморожених продуктів.

Liebherr-bt -GlassEdition

GlassEdition

Холодильники зі скляним фронтом. Холодильники Liebherr серії GlassEdition стануть центром уваги на будь-якій кухні завдяки приголомшливою білою або елегантній чорній фронтальної поверхні зі скла. Холодильники цієї серії мають вбудовані бічні ручки. Скляна поверхня дверей холодильника стійка до подряпин, крім цього, за нею дуже легко доглядати.

Liebherr-bt -GlassLine

GlassLine

Оснащення серії GlassLine, виконане з безпечного скла, надає внутрішньому простору холодильника неповторний вигляд. Елегантні полиці GlassLine не б'ються, стійкі до подряпин і легко чистяться. Обрамлення з високоякісної нержавіючої сталі гармонійно завершує загальний дизайн.

Liebherr-bt -Holiday

Holiday

При виборі даного режиму в моделях з секцією BioFresh підтримується температура на рівні 15 ° С. При тривалій відсутності користувача цей режим сприяє заощадженню електроенергії і дозволяє уникнути утворення сторонніх запахів усередині порожній холодильної камери. При цьому температура в морозильній камері залишається незмінною.

Liebherr-bt -IceMaker

IceMaker

Автоматичний льодогенератор IceMaker з резервуаром для води подбає про те, щоб у Вас в розпорядженні завжди була необхідна кількість кубиків льоду кращої якості. Романтична вечеря або грандіозна вечірка - запасів льоду в висувному контейнері генератора вистачить на всіх. Льодогенератор буде підтримувати достатній запас кубиків льоду автоматично.

Liebherr-bt -NoFrost

NoFrost

У приладів NoFrost продукти заморожуються за допомогою циркулюючого охолодженого повітря. Вологе повітря виводиться назовні, щоб запобігти покриття інеєм продуктів харчування. Через певні інтервали часу прилади автоматично відтає і, таким чином, постійно залишаються вільними від криги. За рахунок застосування ефективних компресорів в комбінації зі спеціальною електронікою ці прилади не тільки комфортабельні, але також економно витрачають енергію. З технологією NoFrost можна забути про розморожування морозильної камери.

Liebherr-bt -PowerCooling

PowerCooling

Високопродуктивна система PowerCooling забезпечує швидке охолодження свіжих продуктів при рівномірній температурі в усьому внутрішньому просторі. Вбудований вимикач забезпечує автоматичне відключення вентилятора при відкриванні дверей холодильника. Це дозволяє знизити споживання електроенергії і запобігти попаданню теплого повітря всередину холодильної камери.

Liebherr-bt -SmartDevice

SmartDevice

Прилади Liebherr з підтримкою технології SmartDevice можуть бути легко оснащені пристроєм дистанційного керування SmartDeviceBox, який дає можливість відстежувати стан холодильника, змінювати налаштування і активувати потрібні функції.

Liebherr-bt -SmartFrost

SmartFrost

Використання технології SmartFrost дозволяє значно зменшити утворення інею на заморожених продуктах і внутрішніх поверхнях холодильника. Технологія дозволяє значно рідше розморожувати холодильник. Внутрішні стінки дуже гладкі і тому легко миються. Скляні полиці і висувні контейнери легко виймаються з холодильника, що дозволяє змінювати внутрішній об'єм і використовувати морозильну камеру для заморожування продуктів великого розміру.

Liebherr-bt -SmartSteel

SmartSteel

На всі двері з нержавіючої сталі нанесено покриття SmartSteel. SmartSteel дозволяє зробити менш помітними відбитки від пальців. Завдяки нанесенню покриття поверхню з нержавіючої сталі легше очищається, крім того, вона стає більш стійкою до подряпин.

Liebherr-bt -N - кліматичний клас

N - кліматичний клас

Температура навколишнього повітря від + 16 ° С до + 32 ° С.

Liebherr-bt -N-ST - кліматичний клас

N-ST - кліматичний клас

Температура навколишнього повітря від + 16 ° С до + 38 ° С.

Liebherr-bt -SN - кліматичний клас

SN - кліматичний клас

Температура навколишнього повітря від + 10 ° С до + 32 ° С.

Liebherr-bt -SN-ST - кліматичний клас

SN-ST - кліматичний клас

Температура навколишнього повітря від + 10 ° С до + 38 ° С.

Liebherr-bt -SN-T - кліматичний клас

SN-T - кліматичний клас

Кліматичний клас (субнормальний-тропічний). Температура навколишнього повітря від + 10 ° С до + 43 ° С.

Liebherr-bt -ST - кліматичний клас

ST - кліматичний клас

Liebherr-bt -T - кліматичний клас

T - кліматичний клас

Температура навколишнього повітря від + 16 ° С до + 43 ° С.

Liebherr-bt -SoftSystem

SoftSystem

Демпфірування закривання SoftSystem є системою, що забезпечує додаткову безпеку і комфорт. Інтегрована в двері система SoftSystem демпфує рух двері при її закриванні. Навіть при повному завантаженні внутрішньої дверцята ця система забезпечує особливо м'яке закривання дверей. Крім того, починаючи з кута розкриття близько 30 °, двері зачиняються самостійно.

Liebherr-bt -StopFrost

StopFrost

Система StopFrost має дві основні переваги: утворення інею на стінках морозилки і на заморожуваних продуктах зменшується до 70%, що дозволяє набагато рідше робити розморожування морозильної камери. Завдяки використанню системи StopFrost при відкриванні та закриванні кришки тиск всередині скрині НЕ знижується, тому скриня відкривається і закривається без зусиль.

Liebherr-bt -SuperCool

SuperCool

При виборі автоматичного режиму SuperCool температура в холодильній камері підтримується на рівні + 2 ° С протягом 12 годин, що ідеально підходить для швидкого охолодження продуктів харчування.

Liebherr-bt -SuperFrost

SuperFrost

Автоматичний режим SuperFrost перетворює заморожування в просту і приємну процедуру. Температура в морозильній камері швидко знижується, створюючи таким чином "резерв холоду", необхідний для заморожування продуктів з максимальним збереженням вітамінів і їх харчової цінності. Після того, як процес заморожування завершується, морозильна камера повертається в звичайний режим з економним споживанням електроенергії.

Liebherr-bt -VarioBox

VarioBox

Контейнери VarioBox легко виймаються і дозволяють зберігати в холодильнику страви, готові для сервірування. Кришки контейнерів легко знімаються, що дозволяє встановлювати їх прямо на стіл. Контейнери регулюються по висоті і надійно кріпляться на двері холодильника.

Liebherr-bt -VarioSpace

VarioSpace

У всіх морозильниках з технологією NoFrost і SmartFrost легко виймаються висувні контейнери і прозорі полки. Це дозволяє використовувати всі переваги практичною системи VarioSpace, з якої в морозильнику буде достатньо місця для розміщення заморожених продуктів великого розміру.

Liebherr-bt -Cigar

Cigar

Liebherr-bt -GrandCru

GrandCru

Liebherr-bt -Vinidor

Vinidor

Винні шафи серії Vinidor мають достатньою універсальністю, при цьому температура в кожній з двох або трьох температурних зон шафи встановлюється незалежно від інших зон в діапазоні від +5 ° С до +20 ° С. Таким чином, винна шафа з трьома температурними зонами дозволяє одночасно зберігати червоні і білі вина, а також шампанське в умовах оптимальної для їх сервіровки температури. Одночасно шафи цієї серії можуть забезпечити оптимальні умови для тривалого зберігання великої кількості вин. Завдяки різним розмірам винних сейфів і абсолютно гнучкою налаштування температури ці шафи підходять для зберігання будь-якого асортименту вин.

Liebherr-bt -Vinothek

Vinothek

Liebherr-bt -Wine

Wine

Liebherr-bt -Захист від дітей

Захист від дітей

Функція захисту від дітей дозволяє запобігти випадковому відключення приладу. Якщо функція захисту від дітей включена, то на дисплеї MagicEye відображається відповідний символ.

Liebherr-bt -Відділення-льох

Відділення-льох

Моделі з нижнім ящиком оснащені висувною кареткою з механізмом повного висунення. Моделі IKBV з системою SoftTelescopic оснащені вбудованим доводчиком, що забезпечує плавне і м'яке втягування контейнерів. На двох рівнях можна розмістити для зберігання продуктів харчування і напої в пляшках. Кошик з фіксатором для пляшок легко витягається. У моделях IKBV в нижньому контейнері температуру можна регулювати незалежно від температури в холодильній камері в діапазоні від +6 ° C до +14 ° C; більш того, нижній контейнер оснащений функцією SuperCool для швидкого охолодження продуктів харчування. У нижньому контейнері, як у коморі, створюються ідеальні умови зберігання неморозостійких продуктів харчування, наприклад, картоплі чи цибулі. Індивідуальна і незалежна настройка температури в діапазоні від +6 ° C до +14 ° C дозволяє також оптимально зберігати напої, варення або гірчицю.

Liebherr-bt -Регулятор вологості DrySafe/HydroSafe

Регулятор вологості DrySafe/HydroSafe

Регулятор вологості дозволяє встановлювати оптимальний рівень вологості для кожного контейнера BioFresh. У секції BioFresh створюється режим зниженої вологості DrySafe, який ідеально підходить для зберігання м'яса, риби і молочних продуктів. Режим підвищеної вологості HydroSafe в контейнері BioFresh найбільш оптимальний для зберігання фруктів та овочів без упаковки, відносна вологість повітря при цьому може досягати 90%.

Liebherr-bt -Ручка з вбудованим штовхачем

Ручка з вбудованим штовхачем

Практична ручка дверей холодильника з вбудованим штовхачем дозволяє відкривати двері приладу, прикладаючи для цього мінімум зусиль. Також багаторазові відкривання дверей, такі одне за іншим, чи не складуть складності, завдяки надійності механізму штовхача.

Liebherr-bt -Світлодіодне освітлення винної шафи

Світлодіодне освітлення винної шафи

У моделях винних шаф використовується сучасна концепція світлодіодного освітлення без ультрафіолетового випромінювання. Завдяки мінімальному нагріванню світлодіодів, внутрішнє освітлення для демонстрації вин можна залишати включеним протягом тривалого часу.

Liebherr-bt -Світлодіодне освітлення задньої стінки

Світлодіодне освітлення задньої стінки

Освітлення задньої стінки за допомогою світлодіодів, вбудованих в тильну сторону ізоляційної пластини. Економічні світлодіоди з довгим терміном служби, які не потребують обслуговування, забезпечують освітлення задньої частини холодильного відділення. Направлене від низу до верху освітлення розподіляється рівномірно і комфортно для очей.

Liebherr-bt -Світлодіодне освітлення морозильної камери

Світлодіодне освітлення морозильної камери

Світлодіодні лампи дозволяють досягти якісно нового внутрішнього освітлення, збільшити корисний об'єм і більш раціонально використовувати контейнери морозильної камери. Для того, щоб не займати корисний простір, інноваційні світлодіодні елементи морозильних камер інтегровані врівень у верхній частині приладу.

Liebherr-bt -Світлодіодне освітлення секції BioFresh

Світлодіодне освітлення секції BioFresh

Яскраве освітлення секції BioFresh, вбудоване в ізоляційну панель, за допомогою які не потребують обслуговування економічних світлодіодів з довгим терміном служби забезпечує хороший огляд внутрішнього простору.

Liebherr-bt -Світлодіодні колони

Світлодіодні колони

Відмінною рисою холодильників класу PremiumPlus з секцією BioFresh є дві світлодіодні колони, вбудовані в корпус холодильної камери. Світлодіодні колони складаються з ряду світлодіодів, які забезпечують рівномірне освітлення всього внутрішнього простору холодильної камери. Спеціальна обробка плафона робить освітлення рівномірним і приємним для очей. При цьому світлодіодні колони допускають переустановку скляних полиць.

Liebherr-bt -Телескопічні направляючі

Телескопічні направляючі

Ящики висуваються по телескопічним шинам з легким ходом, і легко витягуються, якщо двері відкриті під кутом 90°.

Liebherr-bt -Фільтр з активованим вугіллям

Фільтр з активованим вугіллям

Для забезпечення ідеальної вологості повітря проводиться обмін повітря камери із зовнішнім повітрям. Пил, бруд і запахи видаляються зі свіжого повітря за допомогою фільтра з активованим вугіллям. За рахунок підведення свіжого повітря, з використанням легко замінних фільтрів з активованим вугіллям в кліматичних і Темперуючі винних шафах забезпечується оптимальне якість повітря.

Liebherr-bt -Шухляда LiftUp

Шухляда LiftUp

Ящик LiftUp дозволяє оптимально використовувати простір під висувною ємністю. Він встановлений з урахуванням вимог ергономіки, легко витягається і витримує навантаження до 4 кг. При відкритті секції ящик LiftUp піднімається з підлоги ніші і забезпечує легке вилучення харчових продуктів.