Європейський Союз оновлює енергетичне маркування побутової техніки

01/03/2021

З 1 березня нова шкала енергоефективності поступово витіснятиме поточну, і ми перестанемо бачити відомі A, A +, A ++ та A +++.

Що означають енергетичні етикетки?

Європейський Союз повертає початкову градацію від А до G . У найближчі місяці багато виробників почнуть поставляти продукцію з двома енергетичними етикетками з абревіатурами A + і тд і нинішніми абревіатурами від A до G. Доступна база продуктів для перевірки і ідентифікації.

Наочніша і зрозуміліша інформація

Значення залишається тим самим, але Європейський Союз хоче, щоб ця інформація була донесена кінцевим споживачем чіткіше і зрозуміло.

Значна зміна в класифікації найбільш ефективних приладів, встановлених в категорії A +++, буде встановлено в категорії або класі B. Таким чином, категорія A чекатиме появи нових продуктів і підвищення енергоефективності.

Що включає нова маркіровка енергоефективності?

Залежно від того, які прилади використовуються, нові енергетичні етикетки повідомляють не лише про споживання електроенергії, але і про цикл прання, об'єму або рівня шуму.

Крім того, кожен пристрій включає QR- код, який користувачі можуть відсканувати і дізнатися більше про продукт. Європейський Союз вже схвалив і надав базові етикетки для цих сертифікатів для пральних машин, сушарок, холодильників, ламп, екранів і телевізорів.

Як виглядає новий лейбл енергоефективності?

Важлива інформація!

На етикетках енергоефективності за новими стандартами та старі маркування відрізнятимуться один від одного. Причина: впровадження нової класифікації та нових методів вимірювань у ЄС, при цьому обидві маркування є коректними.