Нові технології LIEBHERR модельного ряду BluPerformance

07/07/2020

Новий модельний ряд холодильної техніки від Liebherr, в якому розробники запропонували низку інноваційних функцій та конструктивних особливостей:

Оновлена електроніка Premium класу

Оновлена електроніка Premium класу

Тепер є можливість отримання довідкової інформації щодо зберігання продуктів та енергозбереження та набір функцій та налаштувань.

Холодильник Premium класу отримав оновлений кольоровий 7-дюймовий сенсорний дисплей, що дозволяє отримати невелику інтерактивну довідку щодо зберігання продуктів у холодильній камері та в зоні свіжості BioFresh, щоб встановити оптимальну температуру та вологість. Ця процедура спрощує за допомогою попередньо заданих програм та налаштувань:

 • Економія енергії - дозволить заощадити електроенергію
 • Вечірка - таймер охолодження напоїв до оптимальної температури
 • Відпустка - +15°C у холодильній камері та штатний (мінусовий) температурний режим у морозильній камері дозволить економну витрату електроенергії на час Вашої відсутності тощо
Покращена електроніка Comfort класу

Покращена електроніка Comfort класу

У моделях холодильників BluPerformance розташована за дверима верхньої частини холодильного відділення та представлена монохромним 2-дюймовим сенсорним дисплеєм.

Управління Comfort класу є спрощеним варіантом електроніки Premium класу та наявністю ключових функцій.

SmartDeviceBox

SmartDeviceBox

Це інтелектуальна система, що забезпечує інтеграцію холодильника в мережу порталу MyLiebherr за допомогою спеціального модуля, що встановлюється в холодильник і керування через смартфон або ПК.
Після реєстрації приладу Користувачеві будуть доступні функціональні розділи:

 • SmartHomePlus - віддалені налаштування в режимі реального часу.
 • SafetyPlus - інформація про статус приладу та аварійні повідомлення, надіслані електронною поштою або через портал MyLiebher
 • ServicePlus - Сервісна підтримка, автоматичні нагадування про необхідні оновлення витрачаються частин і ПЗ
 • Дивитись фільм про SmartDeviceBox >>>
Зона свіжості BioFresh

Зона свіжості BioFresh

Для BluPerformance Premium класу:

 • збільшено корисний об'єм контейнерів секції BioFresh, у якій продукти залишаються свіжими набагато довше, порівняно із зберіганням у холодильній камері
 • в ізоляційну панель контейнерів BioFresh встановлено світлодіодне освітлення
 • ящики BioFresh легко висуваються та виймаються навіть при максимальному завантаженні
Нові скриньки для овочів BioCool

Нові ящики для овочів BioCool

Для холодильників BluPerformance:

 • Відділення BioCool дозволяє регулювати рівень вологості у холодильному відділенні для збільшення свіжості овочів та фруктів
 • Для кращого огляду та зручної експлуатації контейнери встановлені на спеціальні ролики або телескопічні напрямні
 • Встановлення рівня вологості здійснюється за допомогою спеціального регулятора
HardLine

HardLine

Класичний витончений дизайн серії BluPerformance та внутрішній простір, продуманий до найдрібніших деталей та стануть яскравим акцентом у будь-якому кухонному інтер'єрі.

Оновлена ручка з штовхачем через перероблену конструкцію кріплення петель до корпусу пристрою - стала ще надійнішою в експлуатації і придбала мінімалістичний дизайн.

VarioSafe

VarioSafe

Внутрішній обсяг ще більш логічно оптимізований, тим самим дає можливість раціональніше розмістити продукти та предмети для зберігання.

GlassLine

GlassLine

Нові полиці з удароміцного скла з обрамленням з нержавіючої сталі не лише утримають збільшене продуктове навантаження, але й придбали елегантний дизайн.

LED

LED

Нова лінійка BluPerformance оснащена економічним світлодіодним освітленням у холодильному відділенні у верхній частині об'єму, а морозильне отримало світло з торця дверцят холодильної камери.

FreshAir

FreshAir

Фільтр з активованим вугіллям забезпечує очищений потік повітря та розподіляється вентилятором PowerCooling на весь об'єм холодильника.

A+++ та A+++/-20%

Це європейський клас енергоефективності, що забезпечує економію коштів понад 20% порівняно з попередніми моделями. Така планка досягнута в моделях BluPerformance, використовуючи нові технологічні рішення:

 • система охолодження інтегрована до корпусу приладу. Завдяки відсутності конденсатора на задній стінці та лотка для талої води помітно збільшився корисний об'єм холодильника.
 • високоефективні компресори та нова концепція електронного управління

Елементи системи охолодження лінійки приладів BluPerformance:

1. Роз'єм живлення 220В
2. Обмежувачі
3. Інверторний VCC - компресор
4. Вентилятор
5. Конденсатор
6. Лоток для випаровування талої води